Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přehled zásahů z Plzeňského kraje od 29.6.2009 do 5.7.2009

2. 7. 2009

29.6.2009

 

Okres Domažlice

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění dvou velkých balvanů na komunikaci.

 

POŽÁR - PRŮMYSLOVÉ,ZEMĚDĚLSKÉ OBJEKTY,SKLADY - Jednotky likvidovaly požár volně ložených briket na ploše asi 20x7 m v areálu uhelných skladů. Škoda činí 5 tisíc korun. Pravděpodobnou příčinou požáru bylo nevhodné uskladnění.

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - UZAVŘENÉ PROSTORY, VÝTAH - Otevření zabouchnutých dveří.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopené studny.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopených sklepů.

 

Okres Klatovy

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopeného skladu o rozměrech 13x7 m. Po odčerpání vody vyjela jednotka čerpat ještě zatopený sklep rodinného domku v obci.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody z kotelny.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Horažďovice

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Vyčerpání vody ze zatopeného sklepa rodinného domku.

 

Okres Plzeň-jih

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Vyčerpání zatopené studny.

 

Okres Plzeň-sever

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Jednotka zasahovala u nehody jednoho osobního vozu, při které se zranila jedna osoba. Zraněného převzala do péče ZZS. Hasiči zajistili místo nehody a poté předali PČR.

 

PLANÝ POPLACH - Jednotka vyjela k ohlášenému požáru nákladního automobilu na dálnici D5. Na udaném místě se žádné vozidlo nenacházelo. Hasiči proto ještě pokračovali dál ve směru na Rozvadov, ale nic nenašli.

 

Okres Tachov

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření zabouchnutého bytu.

 

TECHNICKÁ POMOC - SPOLUPRÁCE SE SLOŽKAMI IZS - Jednotka pomáhala při hledání pohřešované osoby. V 16.45 byla hledaná osoba nalezena a předána vychovatelům.

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA POZEMNÍ KOMUNIKACI - Odstranění olejové skvrny na vozovce.

 

30.6.2009

 

Okres Domažlice

 

POŽÁR - VÝŠKOVÉ BUDOVY - Jednotka zlikvidovala požár v neobydleném bytě. V místnosti bylo nalezeno malé ohnisko v oblasti kredence. V objektu také hasiči objevili PB láhev, kterou vynesli a ochlazovali. Po uhašení požáru byly prostory odvětrány. Škoda činí předběžně 4 tisíce korun. Pravděpodobnou příčinou požáru byla nedbalost.

 

POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY - Jednotka vyjela k požáru budovy určené k demolici. Uvnitř se nikdo nenacházel. Jako dohlídka na místě zůstala JSDH Staňkov.

 

Okres Klatovy

 

DOPRAVNÍ NEHODA - UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ - Jednotka vyjela k vyproštění nákladního automobilu , který zůstal převrácený na boku v příkopu a částečně zasahoval do vozovky. Do příjezdu PČR hasiči v místě řídili dopravu. K nehodě dorazil autojeřáb pomocí kterého bylo vozidlo vyproštěno. Hasiči po vytažení vozidla odstranili následky nehody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání zatopených sklepů.

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření zabouchnutého bytu.

 

Okres Plzeň-město

 

POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY - Jednalo se o požár sklepa v rodinném domku, který příležitostně využívali bezdomovci. V místnosti hořelo vybavení, škody jsou minimální. Jako příčina byla označena buď nedbalost při kouření nebo technická závada na elektrospotřebiči.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ - Hasiči zasahovali u nehody osobního a nákladního vozidla, která se obešla bez zranění. Jednotka zabezpečila místo nehody a odstranila uniklé provozní kapaliny. Po

zdokumentování události PČR hasiči odtrhli havarované vozy od sebe a pomohli s naložením osobního auta na odtah.

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - Z VÝŠKY, Z HLOUBKY - Jednotka vyjela k záchraně dvou dělníků, kterým se porouchala plošina a zůstali ve výšce asi 10 m. Pomocí žebříku se záchranným košem dostali hasiči oba muže v pořádku na zem. Událost se obešla bez zranění.

 

TECHNICKÁ POMOC - SPOLUPRÁCE SE SLOŽKAMI IZS - Transport pacienta na žádost ZZS.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Jednotka vyjížděla k nehodě na 71. km dálnice D5 ve směru na Rozvadov, kde havarovalo osobní vozidlo. ZZS převzala do péče jednu zraněnou osobu. Po příjezdu odtahové služby pomohli hasiči s naložením havarovaného vozu.

 

Okres Plzeň-sever

 

POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY - Požár černé skládky. Beze škody.

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - DO PŮDY - Jednotka vyjela k vytažení havarovaného osobního vozu z příkopu. Pomocí navijáku hasiči vrak vozu vytáhli.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopeného sklepa.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Odčerpání vody ze zatopeného sklepa.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Jednalo se o střet dvou osobních automobilů, při kterém se zranila jedna osoba. Zraněného odvezla k ošetření ZZS. Hasiči odstranili následky nehody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění nalomené větve, která zasahovala do vozovky.

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - DO OVZDUŠÍ - Hasiči vyjeli k úniku plynu z PB láhve. Na místě jednotka zjistila, že se jedná o špatně uzavřený kohout plynového vařiče. Prostor byl odvětrán.

 

TECHNICKÁ POMOC – MONITORING - Jednotka vyjela monitorovat situaci po přívalovém dešti v rekreační oblasti, kde hrozilo zatopení. Ohrožení zdraví

majitelů chaty nebylo zřejmé. Hladina toku po nějaké době začala klesat.

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření zabouchnutého bytu.

 

Okres Rokycany

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Hasiči vyjeli k nehodě nákladního vozidla, které zůstalo mimo komunikaci. Řidiči vozidla pomohli kolem projíždějící řidiči. Jednotka zabezpečila vozidlo proti požáru a po příjezdu ZZS předala zraněného do jejich péče. Po vyproštění a odtažení havarovaného vozu uklidila jednotka komunikaci.

 

1.7.2009

 

Okres Klatovy

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Čištění kanalizace.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopeného sklepa rodinného domku.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopeného sklepa.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Úklid komunikace od bahna.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - ÚKLID VOZOVKY - Jednotka zasahovala u nehody dvou osobních automobilů, při které nedošlo ke zranění osob. Hasiči zajistili vozidla proti požáru a odstranili z komunikace následky nehody.

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření zabouchnutého bytu.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Čerpání vody ze zatopené garáže.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Odstranění větví napadaných na vozovku.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze sklepa.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopené komunikace, na které se vytvořila asi 40 cm hluboká laguna. V místě bylo zajištěno dopravní značení.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopeného kabelového kanálu v rozvodně.

 

Okres Plzeň-jih

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření zabouchnutého bytu.

 

Okres Plzeň-město

 

PLANÝ POPLACH - Jednotka vyjela k ohlášenému kouři vycházejícímu z okna bytu. Na místě hasiči zjistili, že majitel bytu ohříval na plotně mléko.

 

POŽÁR - POPELNICE, KONTEJNER, ODPAD, OSTATNÍ - Doutnající papír v odpadkovém koši.

 

POŽÁR - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA - Požár tújí před domem. Škoda 1500 korun. Pravděpodobná příčina nedbalost.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopeného obchodu a šachty.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Likvidace stromu padlého na chodník 100 m před konečnou trolejbusu.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze sklepa po průtrži mračen.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Zajištění uvolněné stříšky po úderu blesku. Hasiči se pomocí žebříku dostali do čtvrtého podlaží a oplechování na betonové stříšce nad balkonem zabezpečili.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Jednotka vyjela odčerpat vodu, která zalila dvorek před domem. Hladina před příjezdem jednotky opadla, dům byl mimo ohrožení.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody z laguny, která se vytvořila na komunikaci po velkém dešti. Hasiči pro rychlejší odtok vody vyhledali a  vyčistili kanalizační vpusť.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Odčerpání vody ze zatopené komunikace (pod Rondelem).

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zatopených sklepů a výtahové šachty. Na místo byli povoláni pracovníci Vodáren kvůli vyčištění ucpaného kanálu.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Odčerpání vody ze zatopeného sklepa rodinného domu.

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - UZAVŘENÉ PROSTORY, VÝTAH - Otevření bytu na žádost ZZS. Osobu uvnitř převzal do péče lékař.

 

Okres Plzeň-sever

 

POŽÁR - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA - Jednotka vyjela k ohlášenému požáru v hromady pilin. Na místě hasiči zjistili, že se jedná o doutnající hromadu štěpků na ploše asi 5x3 m. Po domluvě s odpovědnou osobou bylo dohodnuto, že bude místo pravidelně kontrolovat.

 

Okres Rokycany

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Jednotka vyjížděla k nehodě kamionu na 46. km dálnice D5. Vozidlo se nacházelo v příkopu a neunikaly z něj žádné provozní kapaliny. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Po dohodě s PČR se jednotka vrátila na základnu.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Hasiči zasahovali u střetu dvou motocyklů, při kterém se zranily dvě osoby. Zraněné měla po příjezdu jednotky v péči ZZS. Z motocyklů neunikaly žádné provozní kapaliny. Po vyšetření nehody PČR hasiči odstranily havarované stroje.

 

Okres Tachov

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Jednotka vyjížděla k nehodě osobního vozidla na d114. km dálnice D5 ve směru na Rozvadov. Zraněné osobě poskytli první pomoc projíždějící motorkáři. Hasiči pak zraněného naložili na vakuová nosítka a po příjezdu ZZS předali do její péče. Jednotka zabezpečila vozidlo proti požáru a zajistila místo události.

 

2.7.2009

 

Okres Klatovy

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA (DO) VODNÍ PLOCHU(Y) - Jednotka vyjela k úniku neznámé látky na hladinu rybníka. Látka tvořila na vodě mastný film, který hasiči zachytávali pomocí sorpčních hadů. Na místo vyjeli chemici z

laboratoře v Třemošné, aby odebrali vzorky. Po odběrech vzorků bylo zjištěno, že voda obsahuje zvýšené hodnoty fosforečnanu amonného a amonných iontů, což by značilo, že se jedná o splach z polí. Po odebrání vzorku z pole byla tato domněnka potvrzena.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody na žádost starosty.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze zahrady.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze studny.

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - UZAVŘENÉ PROSTORY, VÝTAH - Otevření dveří bytu, kde se nacházela nemocná osoba. Pacienta převzala do péče ZZS.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Vyproštění dvou dětí ze zaseknutého výtahu.

 

Okres Plzeň-jih

 

DOPRAVNÍ NEHODA - ÚKLID VOZOVKY - Hasiči vyjeli k nehodě osobního vozu, který zůstal na střeše. Při nehodě se nikdo nezranil. Vozidlo se nacházelo mimo vozovku bez úniku provozních kapalin. Událost převzala PČR.

 

Okres Plzeň-město

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - UZAVŘENÉ PROSTORY, VÝTAH - Otevření dveří hotelového pokoje.

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření zabouchnutého bytu.

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA POZEMNÍ KOMUNIKACI - Odstranění olejové skvrny.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Hasiči zasahovali u nehody kamionu, který narazil do semaforu. Vozidlu zůstala pod nápravou zaklíněná

ulomená část semaforu. Jednotka proto odřízla semaforový sloup a pak tahač vyprostila. Po dobu vyprošťovacích prací byla uzavřena část vozovky.

 

POŽÁR - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA - Požár odpadu 10x10 m.

 

Okres Plzeň-sever

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - Z VODY - Jednotka vyjela k záchraně osoby, která zmizela pod hladinou Drahotínského rybníka. Pomocí člunu hasiči prozkoumávali okolí, za pomoci navigace osádky vrtulníku osobu na hladině objevili a dostali na břeh. Na břehu osobu vytaženou z vody začala ZZS oživovat. Po asi 40 minutách oživovacích pokusů lékař konstatoval smrt.

 

PLANÝ POPLACH - ČEPRO TŘEMOŠNÁ - Otevření zabouchnutých dveří.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ - Jednotka vyjela k havárii osobního vozidla, které zůstalo na střeše. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Událost převzala PČR.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ - Jednotka vyjížděla k nehodě cisterny převážející parafín. Událost se obešla bez úniku a bez zranění. Nákladní vozidlo zůstalo po nehodě na boku v příkopu a omezovalo tak dopravu v jednom jízdním pruhu. Po příjezdu PČR jednotka z místa odjela. Povolána zpět byla až hodinu po půlnoci, kdy se vozidlo začalo vyprošťovat.

 

Okres Tachov

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření zabouchnutého bytu.

 

POŽÁR - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY - Požár osobního vozidla. Příčinou byla pravděpodobně technická závada. Požár zasáhl motorovou část automobilu.

 

3.7.2009

 

Okres Domažlice

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA POZEMNÍ KOMUNIKACI - Úklid po DN.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Uvolnění ucpané kanalizace.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

Okres Klatovy

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Vytažení OA z vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - DN dvou OA, 1 ZO.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Rozlomený strom.

 

TECHNICKÁ POMOC - OTEVŘENÍ UZAVŘENÝCH PROSTOR - Otevření bytu.

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - UZAVŘENÉ PROSTORY, VÝTAH - Otevření bytu.

 

Okres Plzeň-jih

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění větví z el. vedení.

 

Okres Plzeň-město

 

TECHNICKÁ POMOC - SPOLUPRÁCE SE SLOŽKAMI IZS - Spolupráce s IZS při nálezu oběšené osoby.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - ÚKLID VOZOVKY - DN OA a trolejbusu.

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA (DO) VODNÍ PLOCHU(Y) - Likvidace ropné skvrny z vodní hladiny.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - DN 2 OA, 3 zraněné osoby.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění nalomené větve.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - ÚKLID VOZOVKY - DN 5 OA, bez zranění.

 

Okres Plzeň-sever

 

TECHNICKÁ POMOC - SPOLUPRÁCE SE SLOŽKAMI IZS - Pomoc ZZS při naložení pacienta.

 

POŽÁR - LESNÍ, POLNÍ POROST, TRÁVA - Lesní porost 30x50m.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - DN OA, 2 zraněné osoby.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění naplavenin.

 

Okres Rokycany

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

Okres Tachov

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Odstranění překážky na žel. trati.

 

TECHNICKÁ POMOC - LIKVIDACE HMYZU

 

DOPRAVNÍ NEHODA - ÚKLID VOZOVKY - Úklid po DN NA a OA.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Odstranění padlého stromu.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Odstranění nalomeného stromu nad vozovkou.

 

4.7.2009

 

Okres Domažlice

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

Okres Klatovy

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění vyvráceného stromu.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění naplavenin na komunikaci.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - DN 2 OA, 2 ZO.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT - Z VÝŠKY, Z HLOUBKY - Záchrana psa z půdy domu.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Okysličování rybníka.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - DN OA, 1 ZO.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Asistence u žhnutí elektroinstalace.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Odstranění padlého stromu.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

DOPRAVNÍ NEHODA - UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ - DN dvou OA, bez zranění.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

ŽIVELNÍ POHROMA - POVODNĚ, ZÁPLAVY, DEŠTĚ - Přetečení několika rybníků po přívalovém dešti.

 

Okres Plzeň-město

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA POZEMNÍ KOMUNIKACI - Likvidace skvrny ropného produktu.

 

POŽÁR - NÍZKÉ BUDOVY - Požár RD. Bez zranění. Záchrana kočky.

 

Okres Plzeň-sever

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Odstranění ulomené větve.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody.

 

Okres Rokycany

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Asistence při přehřátí vozidla na D5.

 

Okres Tachov

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Odstranění padlých větví.

 

5.7.2009

 

Okres Domažlice

 

POŽÁR - DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY - Požár návěsu kamionu s naloženými osobními automobily; předběžná škoda 5 mil. Kč

 

Okres Klatovy

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Zprůjezdnění komunikace zatopené vodou

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody z kotelny

 

TECHNICKÁ POMOC - ČERPÁNÍ VODY - Čerpání vody ze sklepa

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Vyproštění vodáckého raftu z jezu na řece

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRANĚNÍ NEBEZPEČNÝCH STAVŮ - Zajištění hráze rybníka proti protržení, evakuace 13 osob z chatové oblasti pod rybníkem

 

DOPRAVNÍ NEHODA - VYPROŠTĚNÍ OSOB - Dopravní nehoda 1 OA, na místě 1 zraněná osoba

 

Okres Plzeň-jih

 

TECHNICKÁ POMOC - ODSTRAŇOVÁNÍ PŘEKÁŽEK - Odstranění padlého stromu přes polovinu komunikace

 

Okres Plzeň-město

 

POŽÁR - POPELNICE, KONTEJNER, ODPAD, OSTATNÍ - Požár popelnice v chodbě domu

 

Okres Plzeň-sever

 

ÚNIK NEBEZPEČNÝCH LÁTEK - NA POZEMNÍ KOMUNIKACI - Únik motorového oleje z vozidla

 

Okres Tachov

 

DOPRAVNÍ NEHODA - ÚKLID VOZOVKY - DN 1 osobního automobilu s únikem provozních kapalin

 

TECHNICKÁ POMOC - LIKVIDACE HMYZU

 

DOPRAVNÍ NEHODA-VYPROŠTĚNÍ OSOB